Naujos kartos grindjuostės

daraukaipsau@gmail.com

Mini grindjuostės

Tai aukštos kokybės, tvarios ir inovatyvios grindjuostės, kurios suteiks jūsų interjerui išskirtinį vaizdą bei žavesį. Šios grindjuostės padeda estetiškai sujungti sienos ir grindų zonas. Šis produktas 2020 m pelnė tarptautinį metų inovatyvaus dizaino apdovanojimą.

Grindjuostes galima užsisakyti atskirai arba su montavimo paslauga. Dėl visos informacijos kreipkitės nurodytais kontaktais. 

Grindjuostės

Grindjuostė AL10X5 sukuria unikalų diskretišką ir naujovišką ryšį tarp grindų dangos ir sienos, lango (rėmo) ar laiptų pakopų – visur, kur reikia laikytis jungties ir kompensavimo siūlių konstrukciniu požiūriu.

Tinka:
Parketas, laminatas, plytelės bei kitiems paviršiams – grindų storiui nuo 5 mm

Grindjuostė AL16X5 sukuria unikalų diskretišką ir naujovišką ryšį tarp grindų dangos ir sienos, lango (rėmo) ar laiptų pakopų – visur, kur reikia laikytis jungties ir kompensavimo siūlių konstrukciniu požiūriu.

Tinka:
Parketas, laminatas, plytelės bei kitiems paviršiams – grindų storiui nuo 5 mm

Grindjuostė SL16X5 sukuria unikalų diskretišką ir naujovišką ryšį tarp grindų dangos ir sienos, lango (rėmo) ar laiptų pakopų – visur, kur reikia laikytis jungties ir kompensavimo siūlių konstrukciniu požiūriu.

Tinka:
Parketas, laminatas, plytelės bei kitiems paviršiams – grindų storiui nuo 5 mm

SLED16X5 grindjuosčių profilis sukuria diskretišką apšvietimo atmosferą paprasčiausiu būdu: vienalytė šviesos linija vizualiai atskiria grindjuosčių profilį nuo sienos, kai įjungtas LED apšvietimo blokas. Klasikiniai LED plastikiniai dangtelio profiliai nereikalingi, todėl net ir išjungti neblogina vizualinės išvaizdos. Gali būti naudojama ir be LED bloko.
Tinka grindų storiui nuo 5 mm

jungiamasis profilis

Jungiamasis profilis UL20X5 sukuria novatorišką perėjimą tarp dviejų tame pačiame lygyje esančių grindų dangų

Tinka:
Parketas, laminatas, dizainerių kurtos grindys ir plytelės – grindų storiui nuo 5 mm

spalvų pasirinkimas

Silver silk matt EV1

Titanium silk matt C31

Black silk matt C35

White finely structured RAL 9016

Jokio gręžimo, kalimo, jokių varžtų, purvo, jokio susierzinimo. 

Gold silk matt EV3

galerija

montavimo instrukcija