apie mus

daraukaipsau@gmail.com

Esame profesionalų komanda

Mes profesionalių apdailos meistrų komanda. Dažome, glaistome, tinkuojame bei atliekame visus kitus vidaus apdailos darbus. Mėgstame padėti žmonėms ir tikime, kad gera paslauga yra ne tik puikus darbų atlikimas, bet ir aukšta bendravimo bei aptarnavimo kokybė.

Atliekame visus vidaus apdailos darbus

pagrindiniai atliekami darbai

Sienų, lubų dažymas;
Sienų, lubų glaistymas;
Sienų, lubų tinkavimas;
Gipso kartono montavimas;
Plytelių klijavimas;
Laminato, parketo, kiliminės dangos klojimas;
Grindjuosčių montavimas;
Elektros, santechnikos bei kitų papildomų darbų atlikimas

kodėl rinktis mus?

Mūsų giliu įsitikinimu į gerą paslaugą įeina ne tik kruopštus bei nuoširdus darbų atlikimas bet ir:

Sutartų terminų laikymasis – darbus atliekame sutartu laiku (jei darbai vėluos be rimtos priežasties suteiksime nuolaidą). Į kiekvieną projektą (nesvarbu didesnį ar mažesnį) žiūrime kaip savo, todėl „nešokinėjame“ vidury darbų prie naujų didesnių projektų – ilgalaikė reputacija mums svarbiau už trumpalaikį uždarbio šoktelėjimą.

Klaidų pripažinimas – visi kartais darome klaidų. Mes iš klaidų ne tik mokomės, bet ir visada jas ištaisome. Savo sąskaita.

Pradinio kainos susitarimo laikymasis – paskaičiuotų darbų kainą keičiame labai retai (pvz: tik išlindus nuslėptam dideliam brokui ar prieš tai buvusiai chaltūrai). Jei darbų apimtis šiek tiek pakinta dėl mūsų skaičiavimo klaidos, tai dėl smulkmenų nesismulkiname kliento naudai.

Mandagus, profesionalus bei draugiškas bendravimas – susikalbėsime lietuvių, anglų, rusų bei žmogiškumo kalbomis. Ne tik kalbame, bet ir klausome. Į klausimus stengiamės atsakyti paprastai ir suprantamai. Neturime „kvapelio“ darbe (tame tarpe net ir tabako ar neplautų rūbų)

Savalaikis patarimas – manome, kad svarbiausia padėti Jums įgyvendinti savo viziją. Tačiau pamatę labiau tinkančią alternatyva nesibodime patarti (pvz. jei bute yra vaikų ar gyvūnų, jei operuojama kuklesniu biudžetu, ar ateityje gresia nepatogumai). Kadangi esame padėję ne vienam klientui ir žinome teigiamas bei neigiamas klientų patirtis – kitą sykį galime pamokyti iš svetimų klaidų 😉

Nuoširdus noras padėti – manome, kad jokie profesionalūs įrankiai (nors juos turime), ilgametė patirtis (irgi turime) ar komandos dydis (du – tai jau komanda!) neatstos nuoširdaus noro padėti. O mums šis noras yra viena iš pagrindinių veiklos pasirinkimo priežasčių! Geriau išviso nedirbti negu dirbti ne kaip sau!

Aukščiau išvardintos paslaugos yra mūsų arkliukas, bet esant poreikiui, nesibodime padėti ir su kitais vidaus interjero ar namų įrengimo darbais.

Prireikus padedame įsigyti statybines medžiagas palankiomis kainomis. Reikalui esant nesunku “sulakstyti” ir paimti viską, ko reikia.

Atlikę darbus sutvarkome ir išvalome patalpas. Šiukšles nugabename į surinkimo aikšteles.

Išrašome sąskaitas.

Dirbame ne tik su butais ar individualiais namais, bet ir greitai ir kokybiškai atliekame laiptinių, darželių, mokyklų, administracinių patalpų paruošimo ir dažymo darbus.

Darbams suteikiame garantiją.